ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ І ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛІВДЛЯ МАГАЗИНІВ

Для торгових центрів, магазинів, точок продажів і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

Для ресторанів, кафе, точок харчування і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ БАНКІВ

Для банків, ломбардів, фінансових установ і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламу, сувенірну продукцію та оформляє дозволи на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ АПТЕК

Для аптек, клінік, лабораторій тощо РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну, сувенірну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ АЗС

Для автозаправних станцій і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну, сувенірну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ РА

Для рекламних агенцій, приватних компаній і т.п. РА Бумеранг займається виробнитством, монтажем та демонтажем металевих конструкцій.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ ВИСТАВОК

Для участі у всіляких виставках, семінарах і конференціях. РА Бумеранг виробляє обладнання, стенди, рекламну продукцію і оформляє документи для участі.


ДОКЛАДНІШЕ
ДЛЯ УСТАНОВ

Для офіційних державних установ і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну та сувенірну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення.


ДОКЛАДНІШЕ

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!