ДЛЯ ТОРГІВЕЛЬНИХ ЦЕНТРІВ І МАГАЗИНІВ

Для торгових центрів, магазинів, точок продажів і т.п. РА Бумеранг виробляє зовнішню, внутрішню рекламну, сувенірну продукцію і оформляє дозволу на її розміщення. А саме:

   
 • дахові конструкції  
 • об'ємні букви  
 • вивіски  
 • лайтбокси  
 • таблички «Відкрито», «Зачинено», «Режим роботи», «Вихід»  
 • куточок споживача  
 • цінники, Цінникоутримувачі  
 • план евакуації на Світлонакопичувальні плівці
   
 • фремлайти для вікон  
 • акрілайти  
 • бренд-панелі  
 • стійки для товарів  
 • гірки для товарів  
 • внутрішня навігація  
 • інформаційні стенди


РЕКЛАМА:

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Компанія «Бумеранг» пропонує виробництво зовнішньої реклами - різноманітних рекламних конструкцій, органічно вписуються в панораму міста. Кожен дизайн-макет враховує специфіку району установки, його архітектурний стиль, інтенсивність руху, рівень видимості і освітлення, ступінь озеленення. Будь-рекламний об'єкт, виготовлений за індивідуальними мірками, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу аудиторії. Реклама, розміщена на оригінальній конструкції, завжди працює набагато ефективніше.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕР'ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ

Внутрішнє оздоблення приміщення, що використовує різні рекламні елементи, успішно формує позитивний імідж і створює оригінальний фірмовий стиль. Використовувані в інтер'єрної рекламі корпоративні кольори привертають увагу відвідувачів, відкладаючись в їх пам'яті, вони на асоціативному рівні викликають позитивні емоції. Оригінальний дизайн особливо важливий для мережевих торгових підприємств, готельного та ресторанного бізнесу, медичних і фармацевтичних сфер.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ВИСТАВКОВЕ УСТАТКУВАННЯ

Якщо Ви твердо впевнені в необхідності участі у виставці, добре усвідомлюєте мети і завдання запланованого заходу, то потрібно заздалегідь зайнятися детальною розробкою плану участі у виставці: визначити чисельність персоналу експозиції та його підготовку, вирішити питання з орендою виставкових площ, спланувати виставковий стенд, і т. д. Після визначення цілей участі у виставці, необхідно скласти кошторис (приблизно 30-35% від закладеної суми будуть соста влять витрати на виготовлення виставкового стенду).
ДЕТАЛЬНІШЕ

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Широкоформатний друк - один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами. Область застосування даного виду друку дуже широкий: від виготовлення плакатів до величезних рекламних поверхонь. Умовно широкоформатний друк можна розділити на 2 категорії по області застосування: для зовнішньої реклами та інтер'єрний друк. У першому випадку вона застосовується для виробництва носіїв для зовнішньої реклами. У другому випадку область застосування її значно ширше. Це різноманітні рекламні носії, інтер'єрні плакати, мобільні стенди, постери і т.д.
ДЕТАЛЬНІШЕ

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сувенір - це не тільки красива "дрібничка на пам'ять", а й потужний інструмент піару бренду або послуг компанії. Це також відмінний корпоративний подарунок, який можна презентувати діловим партнерам, співробітникам Вашої фірми, відвідувачам конференції або виставки. Сувеніри з нанесенням зображення завжди будуть нагадувати про Вашу фірму, формувати позитивний імідж Вашої компанії.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ДОЗВОЛИ:

ДОЗВІЛ НА ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ

Для економії Вашого часу та коштів, ми візьмемо на себе всі роботи з підготовки пакету документів та проведемо попередній аналіз можливості розміщення Ваших рекламних конструкцій. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваші документи протягом усього процесу оформлення, швидко реагуючи на можливі зміни законодавства і політичної кон'юнктури (А це погодьтеся важливо в нашій країні!). Узгодження документів в управліннях архітектури та охорони культурної спадщини, в комунальних підприємствах і комунальних мережах - це наш коник, забудьте про відмови в цих структурах! Підсумком нашої роботи стане включення документів до протоколу об'єктів зовнішньої реклами та отримання Вами дозволу на розміщення Вашого об'єкту зовнішньої реклами.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ДОЗВІЛ НА ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК, МАФ

Ви хочете запустити невеликий бізнес або розширити вже існуючий? Ми в найкоротші терміни надамо Вам можливість розмістити свій магазинчик, кіоск або літній майданчик. Ми розробимо Вам проектну документацію, отримаємо всі необхідні дозволи та погодження в органах міської влади.
ДЕТАЛЬНІШЕ

РОЗРОБКА І ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Наші інженери швидко і якісно підготують необхідну проектну документацію, дотримуючись всіх норм чинного законодавства та специфіки контролюючих органів. «ДАБК», «ГУ архітектури та містобудування», - ці слова вселяють в Вас невпевненість, і ви насилу уявляєте процедуру оформлення документів в цих структурах? Забудьте про це! Наші фахівці в стислі терміни виконають за Вас цю роботу, заощадивши Ваш час та кошти.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!