ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛІВ

Якщо Ви потрапили нашому сайті, то, можливо, у Вас виникли проблеми або складності в сфері:

  • оформлення дозвільної документації на об'єкти зовнішньої реклами по всій Україні
  • оформлення дозвільної документації на літні майданчики, МАФи
  • розробки і узгодження проектної документації всіх видів
  • перепланування будівель і приміщень
  • оформлення ліцензій і дозволів

ДОЗВІЛ НА ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ

Для економії Вашого часу та коштів, ми візьмемо на себе всі роботи з підготовки пакету документів та проведемо попередній аналіз можливості розміщення Ваших рекламних конструкцій. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваші документи протягом усього процесу оформлення, швидко реагуючи на можливі зміни законодавства і політичної кон'юнктури (А це погодьтеся важливо в нашій країні!). Узгодження документів в управліннях архітектури та охорони культурної спадщини, в комунальних підприємствах і комунальних мережах - це наш коник, забудьте про відмови в цих структурах! Підсумком нашої роботи стане включення документів до протоколу об'єктів зовнішньої реклами та отримання Вами дозволу на розміщення Вашого об'єкту зовнішньої реклами.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ДОЗВІЛ НА ЛІТНІЙ МАЙДАНЧИК, МАФ

Ви хочете запустити невеликий бізнес або розширити вже існуючий? Ми в найкоротші терміни надамо Вам можливість розмістити свій магазинчик, кіоск або літній майданчик. Ми розробимо Вам проектну документацію, отримаємо всі необхідні дозволи та погодження в органах міської влади.
ДЕТАЛЬНІШЕ

РОЗРОБКА І ПОГОДЖЕННЯ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Наші інженери швидко і якісно підготують необхідну проектну документацію, дотримуючись всіх норм чинного законодавства та специфіки контролюючих органів. «ДАБК», «ГУ архітектури та містобудування», - ці слова вселяють в Вас невпевненість, і ви насилу уявляєте процедуру оформлення документів в цих структурах? Забудьте про це! Наші фахівці в стислі терміни виконають за Вас цю роботу, заощадивши Ваш час та кошти.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!