РЕКЛАМА

У сферу нашої діяльності входять виготовлення та розміщення зовнішньої реклами будь-яких видів - дахові установки, лайт-бокси, білборди, панель-кронштейни, рекламні сітки, маркізи, світлові короби, сіті-формати, транзитна і зовнішня реклама , реклама на парковках, штендери, світлові об'ємні букви, таблички, POS матеріали і ін. Ми пропонуємо комплекс послуг: від складання дизайн-проекту до монтажу готових рекламних конструкцій. Також ми здійснюємо супровід виконаних замовлень: гарантійне та сервісне обслуговування, ремонт і вдосконалення рекламної продукції (в тому числі виробленої іншими компаніями).

Власне виробництво дає нам можливість швидко і якісно виготовляти будь-яку рекламну продукцію, крім того, це дозволяє нам пропонувати розумні і конкурентоспроможні ціни нашим клієнтам. Існує гнучка система знижок для постійних клієнтів, рекламних агентств, мережевих магазинів, а також при замовленні комплексу зовнішньої реклами. Сучасне обладнання дозволяє виконувати роботи будь-якої складності, в тому числі створювати нестандартну рекламну продукцію. Ми займаємося виготовленням сіті-лайтів, беклайт, пілонів, акрилайтів, фреймлайтов., Макетного роботами, зварюванням і гнучкою металопрокату, плоттерной різкою, широкоформатним друком, фарбуванням і фрезеруванням.


ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Компанія «Бумеранг» пропонує виробництво зовнішньої реклами - різноманітних рекламних конструкцій, органічно вписуються в панораму міста. Кожен дизайн-макет враховує специфіку району установки, його архітектурний стиль, інтенсивність руху, рівень видимості і освітлення, ступінь озеленення. Будь-рекламний об'єкт, виготовлений за індивідуальними мірками, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу аудиторії. Реклама, розміщена на оригінальній конструкції, завжди працює набагато ефективніше.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ІНТЕР'ЄРНІ КОНСТРУКЦІЇ

Внутрішнє оздоблення приміщення, що використовує різні рекламні елементи, успішно формує позитивний імідж і створює оригінальний фірмовий стиль. Використовувані в інтер'єрної рекламі корпоративні кольори привертають увагу відвідувачів, відкладаючись в їх пам'яті, вони на асоціативному рівні викликають позитивні емоції. Оригінальний дизайн особливо важливий для мережевих торгових підприємств, готельного та ресторанного бізнесу, медичних і фармацевтичних сфер.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ВИСТАВОЧНЕ УСТАТКУВАННЯ

Якщо Ви твердо впевнені в необхідності участі у виставці, добре усвідомлюєте мети і завдання запланованого заходу, то потрібно заздалегідь зайнятися детальною розробкою плану участі у виставці: визначити чисельність персоналу експозиції та його підготовку, вирішити питання з орендою виставкових площ, спланувати виставковий стенд, і т. д. Після визначення цілей участі у виставці, необхідно скласти кошторис (приблизно 30-35% від закладеної суми будуть соста влять витрати на виготовлення виставкового стенду).
ДЕТАЛЬНІШЕ

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Широкоформатний друк - один з основних способів виготовлення зовнішньої реклами. Область застосування даного виду друку дуже широкий: від виготовлення плакатів до величезних рекламних поверхонь. Умовно широкоформатний друк можна розділити на 2 категорії по області застосування: для зовнішньої реклами та інтер'єрний друк. У першому випадку вона застосовується для виробництва носіїв для зовнішньої реклами. У другому випадку область застосування її значно ширше. Це різноманітні рекламні носії, інтер'єрні плакати, мобільні стенди, постери і т.д.
ДЕТАЛЬНІШЕ

СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Сувенір - це не тільки красива "дрібничка на пам'ять", а й потужний інструмент піару бренду або послуг компанії. Це також відмінний корпоративний подарунок, який можна презентувати діловим партнерам, співробітникам Вашої фірми, відвідувачам конференції або виставки. Сувеніри з нанесенням зображення завжди будуть нагадувати про Вашу фірму, формувати позитивний імідж Вашої компанії.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!