КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРІВ

Внутрішнє оздоблення приміщення, що використовує різні рекламні елементи, успішно формує позитивний імідж і створює оригінальний фірмовий стиль. Використовувані в інтер'єрної рекламі корпоративні кольори привертають увагу відвідувачів, відкладаючись в їх пам'яті, вони на асоціативному рівні викликають позитивні емоції. Оригінальний дизайн особливо важливий для мережевих торгових підприємств, готельного та ресторанного бізнесу, медичних і фармацевтичних сфер.


ФРЕЙМЛАЙТЫ ТА АКРІЛАЙТЫ

Фреймлайти і акрілайти представляють собою ультратонкі системи з торцевої підсвічуванням. В процесі розробки конструкції даних виробів, нами були підібрані якісні матеріали, що дозволяють добитися рівномірної засвічення рекламного поля навіть при великих розмірах конструкції. В даний час розроблені варіанти підсвічування ультратонких систем як люмінесцентними лампами, так і за допомогою світлодіодів.

БРЕНДОВАНІ НЕСТАНДАРТНІ ВИРОБИ

Якщо необхідно, щоб інтер'єр компанії був виконаний відповідно до фірмового стилю, ми допоможемо Вам у цьому. Ми виготовляємо інформаційні щити, стійки, булетніци і офісні меблі. При необхідності спланувати розміщення робочих зон в приміщенні, наші фахівці розроблять детальний 3D макет, з урахуванням освітлення і міркувань ергономіки, що дозволить максимально вигідно організувати робочий процес, дотримуючись при цьому естетичні норми.

БРЕНД-ПАНЕЛІ

Оскільки бренд-панель , як правило, несе на собі зображення самого важливого символу компанії - її логотипу, ми використовуємо висококачественнним кольорові акрил, плівки та метал в поєднанні з лазерною різкою і поліруванням.

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!