ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ВИСТАВКАХ І ПРОМО ЗАХОДАХ

Якщо Ви твердо впевнені в необхідності участі у виставці, добре усвідомлюєте мети і завдання запланованого заходу, то потрібно заздалегідь зайнятися детальною розробкою плану участі у виставці: визначити чисельність персоналу експозиції та його підготовку, вирішити питання з орендою виставкових площ, спланувати виставковий стенд, і т. д. Після визначення цілей участі у виставці, необхідно скласти кошторис (приблизно 30-35% від закладеної суми становитимуть витрати на виготовлення виставкового стенду).

   
 • Комплексна підготовка до участі у виставці  
 • Розробка дизайну виставкового стенду  
 • Проектування, комплектація, виготовлення виставкового стенду та виставкового обладнання  
 • Монтаж / демонтаж виставкового стенду
   
 • Отримання акредитації в організаторів виставки  
 • Консультації по виставковим питань  
 • Здійснення і контроль документообігу між Клієнтом і Організаторами виставки

ЗОНТИЧНІ СТЕНДИ

Парасольковий мобільний стенд бізнес- класу. Повнокольорове фотографічне зображення на зносостійкого основі монтується навколо алюмінієвої складаний конструкції на шарнірах. Магнітний спосіб кріплення зображення до конструкції унікальний і гранично зручний. Стенд розгортається / складається однією людиною протягом 10-15 хвилин без допоміжних інструментів. У складеному вигляді всі складові стенду укладаються в пластиковий ударостійкий бокс з коліщатками для транспортування, який на виставці служить зручним столиком-трибуною.

ЛЕГКІ БАНЕРНІ СТЕНДИ

Легкий виставковий стенд економ -класу. Всі компоненти стенду в складеному вигляді поміщаються в метровий тубус і важать 2 кг. За 2-3 хвилини з них збирається стенд з яскравою рекламної графічної панеллю. Конструкція стенду виготовлена ​​з тонкостінних сталевих трубок чорного кольору. Повнокольорове рекламне зображення друкується фотопринтера з водостійкими чорнилом. Матеріал графічної панелі - спеціальна поліпропіленова плівка стійка до розриву, захищена ламінатом.

СТЕНДИ-ШИРМИ

Є виставкову конструкцію високої якості, призначену для розміщення інформації, фотографій, картин на декількох рівнях. Каркас складной ширми виконаний з алюмінієвого профіля.В алюмінієвої стійці, щоб під час роботи ширми не було зсувів, фрезерується паз для установки спеціальної прихованої петлі. Якщо ставити звичайні петлі, то з часом, кріплення ослабне і ширма розвалиться. Ми пропонуємо якісне рішення, для довгої роботи складаний ширми. Максимальна кількість секцій для складних ширм не більше п'яти. Якщо робити кількість секцій більше, то переносити ширму буде важко. Кут розвороту двох секцій ширми 180 град.

БУКЛЕТНИЦИ

Стійки для брошур, буклетніци - необхідний і обов'язковий предмет на кожній виставці, покликаний навести порядок при роздачі рекламної друкованої продукції, відмінно вписується в дизайн інтер'єру.

ПРОМОСТОЛИ

Промо-столи на сьогоднішній день є невід'ємною частиною рекламного арсеналу промо-акцій. Наша компанія пропонує легко транспортуються і прості в збірці промо-столи, які складаються з доповнюючих один одного елементів - повнокольорове фотореалістичне зображення, надруковане на спеціальних панелях, кріпиться до розкладати Каракасу за допомогою гнучких магнітів. Конструкція передбачає легку заміну зображення, що дозволяє використовувати столи для проведення різних рекламних заходів.

ВІТРИНИ

В асортименті мобільного виставкового обладнання - новинка! Вітрина - вежа: - для демонстрації товарів, продукції; - для проведення дегустацій; - для оформлення офісних і житлових приміщень, торгових площ. Розміри вежі: 530х530х2100 мм в комплектацію входить зручна сумка для транспортування

АКСЕСУАРИ ДО УСТАТКУВАННЯ

Для того щоб промо -стійка приносила максимальний ефект і віддачу, а рекламне просування реальну користь, вона повинна бути красивою, зручною і функціональною. Наше спеціальне виставкове обладнання дає можливість продумано організувати будь-яку презентацію товарів або послуг. Придбати у нас промостойки за вигідними цінами - це значить вигідно і доцільно вкласти свої гроші в ефективне рекламне просування своєї фірми. Вже через певний період часу кожна ваша Промостойка почне обов'язково приносити вам прибуток.

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!