ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Компанія «Бумеранг» пропонує виробництво зовнішньої реклами - різноманітних рекламних конструкцій, органічно вписуються в панораму міста. Кожен дизайн-макет враховує специфіку району установки, його архітектурний стиль, інтенсивність руху, рівень видимості і освітлення, ступінь озеленення. Будь-рекламний об'єкт, виготовлений за індивідуальними мірками, виділяється на загальному тлі, привертаючи до себе максимальну увагу аудиторії. Реклама, розміщена на оригінальній конструкції, завжди працює набагато ефективніше.


ВИВІСКА

Сьогодні теж кожна фірма , може розмістити рекламну вивіску на свій розсуд: світлову / несвітлові, короб або об'ємні букви на пластиці або тканини. Поєднання фантазії і технічних можливостей можуть дати відмінний результат. Ці вироби є своєрідними візитівками, покликаними повідомити перехожим про Ваш знаходженні. Рекламні конструкції, як правило, містять назву компанії і по ній можна зрозуміти, чим компанія займається.

ВИВІСКА СВЕТОВАЯ

Світлові вивіски з підсвічуванням призначені для того, щоб в будь-який час доби ми могли побачити те, що на ній зображено. Для цього використовується внутрішня підсвітка (світлодіодні модулі) і зовнішнє підсвічування прожекторами або світильником (економ лампи, галогенові або металлогалогеновие).

ЛАЙТБОКС

Світлові короби (лайтбокси ) - найпопулярніший вид виконання вивісок та інших видів зовнішньої реклами. Рекламні світлові короба знайшли застосування в різних областях зовнішньої реклами, вони складають основу фірмового рекламного оформлення фасадів. Вони незамінні при створенні яскравою і помітною зовнішньої і інтер'єрної вивіски - подібна реклама добре помітна ночами, а також дуже популярно їх використання в якості світлового меню в ресторанах і кафе.

ВИВІСКА ТОРЦЕВА

Якщо Ви хочете , щоб Ваша реклама була видна здалеку, уздовж вулиці, панель-кронштейн - це саме те, що Вам потрібно! Панель-кронштейн - це рекламне поле з боковим кріпленням, як правило, до стіни будівлі, щоглі освітлення або власної опори. Відмінною особливістю панель-кронштейна є те, що рекламне поле конструкції орієнтоване перпендикулярно потоку транспорту і пішоходів, тобто обозреваемость конструкції наближається до 100%. Також важливим є наявність двох рекламних полів на одній конструкції, що, робить вирішальний вплив на використання його в якості рекламоносія.

ОБ'ЄМНІ БУКВИ

Конструкція у вигляді об'ємних літер з ПВХ і акрилу зі світлодіодним підсвічуванням частіше за всіх інших використовується на фасадах будівель і в вигляді дахових установок привертаючи уваги обивателів наших міст. Лицьова частина таких букв зроблена з молочного светорассеющего акрилу з накатаною вінілової плівкою певного кольору, торець букви зроблений з ПВХ 3-4 мм, а задня частина букви з ПВХ 10 мм. Яскравий і незабутній вигляд таких букв змусить потенційних клієнтів звернути на вас увагу. Так само особливо поширені елементи і букви з нержавіючої сталі. Це більш дорогий вид реклами, але в той же час він має ряд переваг, такими як: багатий і в той же час унікальний зовнішній вигляд, стійкість до зовнішніх середах, практичність, можливість забарвити в будь-який колір по RAL..

ТАБЛИЧКИ

Виготовлення табличок для зовнішнього і внутрішнього використання - один з напрямків діяльності нашої компанії. Виготовлення офісних табличок ведеться за вдосконаленою сучасної технології методом травлення. Наші вироби мають яскраво виражений рельєф, гладкі і чіткі, рівні краї зображень. Поверхня вивісок полірується до абсолютно дзеркального блиску і виробляє зорове враження золотій поверхні. Для заливки потрібного зображення використовується спеціальна емаль, яка найчастіше буває чорного кольору, але, за бажанням замовника можливе використання різних кольорів і відтінків.

ФАСАДИ

В даний час в Україна найбільш популярний навісний вентильований фасад, або просто вентфасад - це не тільки обличчя Вашого будинку, але і його престижний вид. Саме тому потрібно серйозно підходити до вибору матеріалів для цих виробів. Для облицювання вентфасадов наша компанія використовує 3-х шаровий композитний матеріал (алюміній + поліетилен) з практичним, довговічним, легкомоющимся покриттям різних кольорів.

РЕКЛАМНА СТЕЛЛА

Об'ємно-просторові рекламні конструкції виконуються за спеціальним проектом і є засобом індивідуалізації послуги в очах потенційних покупців, а також незамінні для просування, наприклад, продуктів харчування. Рекламна стела - один з видів рекламних конструкцій, що відображає стильову своєрідність фірмового стилю фірми-рекламодавця. Розташовуючись поблизу представництва або офісу, рекламна стела доповнює стильове єдність оформлення фасаду. Пілони відрізняються відносно невеликим, порівняно з стелами, розміром і також як і стели застосовуються для реклами конкретних марок. Піларси - вид 3-х сторонніх рекламних конструкцій, найбільше підходить для розміщення афіш театрів, кіно, концертних залів, а також для проведення рекламних компаній по просуванню брендів.

БРЕНДМАУЕРИ

Настінні панно (брендмауери ) - це реклама великих розмірів. Вона розміщується на стінах будинків. Настінні панно виконуються з банерній тканині з нанесеним рекламним зображенням. Підсвічування здійснюється металогалогеновими прожекторами. Монтаж здійснюється за допомогою автовишки або промисловими альпіністами.

ВІТРИНИ

Вітрина - це дуже важливий засіб позиціонування бренду на ринку, потужний інструмент формування у споживача уявлень про асортимент і якість товарів і послуг. Правильне оформлення їх сприяє залученню потенційних споживачів, формує імідж елітного або масового об'єкта споживчого інтересу. Крім того, оформлення вітрини магазину може бути непрямим інструментом ціноутворення і формування загальної маркетингової політики компанії. Деякі люди іноді просто милуються красою вітрин і самих магазинів, адже красиво оформити магазин можуть не всі - це велике мистецтво, на це йде багато часу і сил.

НЕОН

Але вона актуальна не тільки для підсвічування вивісок в темний час доби, а й для декоративного оформлення салонів, магазинів, ігрових закладів. Дуже ефектно вписується в інтер'єр офісу великої компанії. Неон міцно завоював верховенство серед величезного розмаїття світловий зовнішньої реклами.

ВУЛИЧНІ СВІТЛОВІ ПАНЕЛІ

СЛІМ- БОКС - вуличні тонкі світлові короби (плоскі лайтбокси) виробляються за технологією краеосвещённих систем світлодіодами підвищеної яскравості, що дозволяє при мінімальній товщині світловий панелі домогтися рівномірно яскравого результату по всій рекламної поверхні. Торці оброблені естетичним алюмінієвим анодованим профілем. Плоский оригінальний дизайн цих лайт-боксів вигідно відрізняється від набили очей громіздких звичайних світлових коробів. Особливо добре виглядають ці панелі над входом в невеликі магазинчики чи салони.

ШТЕНДЕРЫ

Вартість виготовлення рекламних штендерів порівняно невисока; їх можна з рівним успіхом використовувати як інструмент зовнішньої реклами, так і в якості засобу інтер'єрної реклами. Складна конструкція і невелика вага в значній мірі облягають складування невикористовуваних зараз штендерів. Каркаси штендерів, що виготовляються в рекламно-виробничої компанії БУМЕРАНГ, пофарбовані порошковою емаллю, лицьові панелі виконані з оцинкованої сталі (для вулиці) або пластику (в інтер'єр). Зображення на штендер наноситься за допомогою аплікації з вінілової плівки або повноколірного друку (не входить у вартість виробу) Можливе нанесення захисної ламінації (опція).

ЗАПИТАТИ ВАРТІСТЬ

Тут ви можете відправити запит на розрахунок вартості вашого проекту. Ми постараємося відповісти якомога швидше! Будемо раді вам допомогти!